jak se s námi spolupracuje?

přečtěte si sami:

V našem malém tvůrčím tiskařství si zakládáme na kvalitní ruční výrobě všech našich produktů a spolupráci s českými firmami. Z tohoto důvodu jsme před několika lety začali spolupracovat s firmou KBK - Améba. Po osobní návštěvě, kdy nás velice vstřícná paní majitelka provedla výrobnou, jsme měli naprosto jasno, že pravě tyto krabičky z chráněné dílny jsou ideální součástí našich produktů a reprezentativním obalem, který zaujme naše zákazníky.

Pavlína Zuzová

Potahovane krabice v ruznych barvach pouzivame k baleni luxusnich zavodnich kosil, ktere navrhujeme a vyrabime. Krabice pridavaji nasemu vyrobku na elegantnim vzezreni a podtrhuji jeho originalitu. Jsme take velmi spokojeni se servisem pro zakazniky a spolupraci s firmou KBK - Améba s.r.o. muzeme jen doporucit.

Lada Šobichová - Winston equestrian

Potahované krabice od firmy KBK Améba používáme k balení železničních modelů pro naše zahraniční partnery. My i naši klienti jsme s provedením velice spokojeni, cena odpovídá kvalitě zpracování a firma nám vychází vstříc i co se týče termínu dodávek. Potahované krabice proto bez jakýchkoliv připomínek můžeme doporučit i ostatním.

Zuzana Tomčová

Z několika oslovených firem zabývajících se výrobou dárkových obalů splnila naše představy společnost KBK Améba s.r.o. Stala se tak naším výhradním dodavatelem dárkových krabiček nejen na svatební sklenice, které dekorujeme, ale i na ostatní naše skleněné výrobky. Kladně hodnotíme také pružnost, krátké dodací termíny a vstřícnost při dopravě krabic do Prahy, díky čemuž se nám snižují náklady na dopravu. Krabice jsou vyrobeny kvalitně, pečlivě a v krásném designu a líbí se i našim náročnějším zákazníkům. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na další. www.pivomil.cz

Miluše Šusterová majitelka obchodu Pivomil. cz

s těmito firmami už jsme v kontaktu

aranžéři a dekoratéři z PRAŽSKÉHO HRADU

síť služeb dárkového balení GIFTISIMO

 

 

velkoobchod s krabičkami paní POSPÍŠILOVÉ

kosmetika a masáže salón AEDITUS

velkoobchod s dekoracemi a umělými květinami CANEA PRAHA

kdy poznáme vás?